Květen 2012

HIATUS

29. května 2012 v 20:43 | Rebekah |  Site - Info
Bohužel, dávám HIATUS!! Ano, ale na dobu neurčitou, takže buď na týden, měsíc.. Opravdu nevím.. Možná se vrátím už pozítří, ale prostě nestíhám sem chodit!! POPRAVDĚ, mně to tu už zase nebaví a nemám ČAS!!:( Prosím omluvte mě z KONTROL A OBÍHÁNÍ!!...
+ Máte rádi módu?? :) Dáte prosím LIKE? → TADY

LOVE FOR FASHION

28. května 2012 v 17:21 | Rebekah

Máte rádi módu?? :) Dáte prosím LIKE? → TADY

Přes víkend tu nebudu

25. května 2012 v 14:49 | Rebekah |  Site - Info

Moc se omlouvám, ale přes víkend tu nebudu. Nechci to nijak rozepisovat, takže mě prosím jen omluvte z obíhání a já nevím z čeho ještě.. :D Jestli se v pondělí nevrátím bude tady asi HIATUS. To víte, škola!! :/
Tak zatím → Rebekah

Animations Selena Gomez #2

24. května 2012 v 20:57 | Rebekah |  Animations
Moc se omlouvám, že jse tu dva dny nebyla, ale neměla jsem čas.. Ve škole furt píšeme jen testy a já si to nechci zkazit, ikdyž jsem v devítce a může mi to být jedno. :)) Mám tu dvě animace se Sel z filmu The Muppets. Jsou trošku ve špatně kvalitě, ale blbnul mi ten program, ve kterém jsem to dělala.. :/

© 2012 Hit-The-Light.blog.cz
© 2012 Hit-The-Light.blog.cz

Jaké hry připravit na narozeninovou oslavu?

22. května 2012 v 19:04 | Rebekah |  Site - Info
© 2012 Hit-The-Light.blog.cz

Vím, že se to k blogu moc nevstahuje, ale potřebovala bych NUTNĚ PORADIT!! O víkendu budu mít narozeninovou oslavu 15. narozenin a potřebovala bych typy, co se zábavou.. Nějaké hry doma máme, ale chtěla bych taky něco jiného.. Chtělo by to něco jako např. flaška, ale ta už je celkem nudná.. Neznáte nějakou hru, kterou bysme zabrali čas??


The Secret Dreams - 2. kapitola

22. května 2012 v 18:17 | Rebekah |  The Secret Dream´s

The Secret Dreams


Nyní:

Nelly zavřela svůj deník a podívala se z okna. Před chvílí se zdálo, že je venku klidné a ničím nerušené počasí. Venku byla zima. Obloha byla zatažená do fialové barvy - skoro měla až švestkově modrý nádech. Stromy začaly ladně tančit s pohybem větru. Nelly položila svou pravou dlaň na okno. Náhle ucítila, jak jí přes dlaň jde do těla slabý mrazík, a proto dala ruku pryč. Zadívala se na docela obyčejný holý strom a najednou se jí v očích objevily kapky slz. "Proč ty. … Proč ne já? …" zašeptala tenkým, chraplavým hlasem. Něco Nelly říkalo v hlouby duše, že za všechno může jen ona, ale na druhou stranu jí srdce říkalo: "Ne! Ty jsi nevinná!!" Po tváři se jí spustila slza, kterou si hned otřela o ruku.
Bylo čtvrt na osm a Nelly postihla velká únava. Ulehla na svoji postel a po pár minutách usnula jako neviňátko…

Ve snu Nelly vzpomíná na situaci s otcem:
… Tanya stála s mobilem v ruce a měla slzy v očích. "Copak neumíš klepat??!!.. vykřikla Nell. - "Co se stalo?" zmírnila Nelly hlas. "Táta… On…" ..
V nemocnici:
"Prosím řeknete nám co se stalo?" otázala se Nelly doktora. "Váš otec utrpěl velká zranění hlavy." řekl doktor. Nelly se sevřel žaludek a přeběhl jí mráz po zádech. "Jeho stav je velmi vážný. Když jel váš otec z práce domů, vjel mu pravděpodobně kamion do cesty. Řidič kamionu začal brzdit, ale i tak to nezvládl a vrazil do otcova auta. Prudkým nárazem se auto obrátilo na bok." "Takže, co je tatínkovi?" otázala se Tanya smutně. "Počkejte chvíli. Zrovna jdeme udělat vašemu otci operaci. Za dvě hodiny budeme hotovi." dořekl doktor a spěchal na sál.

Pondělní ráno:
Crr!!! (budík). Nelly otevřela oči. To už je sedm hodin? pomyslela si. Pomalu vstala z postele a zamířila do své koupelny, která byla daleko jen pár metrů od postele. Po příchodu do koupelny si na obličej chrstla ledovou vodu, aby se pořádně probrala. Nelly nahmatala ručník, kterým si osušila čistou tvář a podívala se do zrcadla nad umyvadlem. Sepla si své dlouhé hnědé vlasy do culíku a šla se obléct. Nelly zvolila jednodušší styl oblečení. Přeci jen je první den školy a nechce být hned ve středu pozornosti. Nelly si na sebe vzala čistě bílé tílko a na to tmavě modré sako, džíny s černým páskem a doladila tento styl ještě malými doplňky.
Nelly se podívala na hodiny a bylo 7:45. Rozpustila si culík, popadla béžovou tašku s učením a vyrazila do školy.
První pondělní ráno začalo ve třídě tak, že pan učitel na biologii (ale také třídní učiteĺ) určil službu na pořádek. Většina žáků nebyli ještě přítomni a raději si psali přes mobil zprávy apod. ... V tu chvíli vtrhla do třídy Claire. S Nelly jsou nejlepší kamarádky už přes dva roky. poprvé se seznámili v deváté třídě, když se sem Nelly přistěhovala.
Claire vypadá jako Barbie. Možná proto je tak populární a všichni jí říkají Claire-B |"Klér-Bí"|. Má dlouhé vlnité vlasy stejně jako Nelly, jen jsou blonďaté barvy. Vždy nosí sladěné náušnice s oblečením a při hodině si maluje rty na růžovo.
"Promiňte, že jdu pozdě. Nestihla jsem autobus." řekla Claire a jako každý rok jí to prošlo. Claire totiž vůbec nedojíždí. Bydlí pár bloků od Nell domu. "Psst. Viděla jsi už toho novýho kluka? Je stejně starý, ale chodí do béčka." ušklíbla se Claire na Nelly. "Ne, neviděla a je hezkej?" zeptala se Nell. Náhle jejich rozhovor přerušil učitel a ony už do konce hodiny byly zticha.
O přestávce Claire ukázala na chodbě toho tajného kluka. "To je on!" "Vážně? Páni má hezký záda." smála se Nell. Claire hned zareagovala: "Já bych spíš řekla, že má hezkej zadek". V tu ránu vybuchly Claire i Nell smíchy. Když se kluk přiblížil ztichli a dělaly jakoby nic. Záhadný kluk prošel kolem nich a jeho pohled směřoval k Nell.

The Secret Dreams - 1. kapitola

21. května 2012 v 21:00 | Rebekah |  The Secret Dream´s
Většina adminek píšou na blog svoje příběhy, tak jsem před chvílí napsala 1. kapitolu. Ještě nevím, jestli budu psát dál. To rozhodnu podle vás, jestli se vám to bude líbit a jestli by to někdo vůbec četl. :) Název příběhu je The Secret Dreams. Je to zatím krátký, ale aspoň něco.. Napsala jsem to cca za 25 min. ..;))
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Secret Dreams


Život je čím dál horší a horší.
Bojím se, co udělám špatně a čeho bych mohla litovat… Jen tobě teď můžu důvěřovat, svěřovat ti svá tajemství a nebojím se ti popsat své pocity, které ve mně chtějí vyplout napovrch.
Nevěřím, že letní prázdniny už skončily a já budu muset překročit práh nového života. Bude to velmi těžké, ale přesto se budu navenek usmívat a radovat. Nebudu dávat najevo své city, které mám uvnitř!!!

Před rokem:

"Nelly! Pojď dolů, máš tady svačinu!" ozvalo se jemným hláskem. Nelly neváhala a vykřikla: "Už běžím." Pomalu sestupovala po schodech a vychutnávala si vůni opečených toustů s vajíčky. "Dobré ráno Nell" řekla Tanya a usmála se, jako kdyby před ní stál velký pytlík plný bonbonů.
"Tak co holky, jak jste se vyspaly?" "Jo, dobře tati. Dneska jedu na ten výlet, tak jsem udělala i ségře svačinu." dořekla Tanya a otec se podíval na Nelly, tak důrazně, že Nell hned poděkovala. "Musím už jít. Cestu zvládnete sami, ne?" otázal se otec. "Jasně, a po škole to dojdu pěšky, takže za mnou nemusíš jezdit." řekla Nelly. Otec jen přikývl hlavou, že souhlasí, a zabouchl za sebou dveře.
"Hele, táta si zapomněl mobil." vykřikla Tanya. "To je dobrý, hodim mu ho do práce až půjdu do školy." uklidňovala Nelly svou sestru.
Bylo už 7.55 a Nelly teprve vyrazila do školy. Cesta normálně trvala cca 8 min chůze, ale Nell dělala velké rychlé kroky.
Při první hodině si vzpomněla, že nedošla za otcem a nedala mu mobil, ale Nelly to nijak zvlášť nevadilo. Po 15.00 se vrátila domů, Tanya už byla doma a dívala se na svůj oblíbený seriál Upíří deníky. Nelly pozdravila a šla se zavřít do svého pokoje.
Za chvíli se dveře od Nell pokoje otevřely. Stála tam Tanya s mobilem v ruce a měla slzy v očích. "Copak neumíš klepat? Kolikrát ti to mám ještě říkat!!" Tanya jen zůstala koukat na Nell a ani se nepohnula. "Tanyo, ty brečíš? … Co se stalo?" zmírnila Nelly hlas. "Táta… On…" neměla Tanya slov. "Co? Co se stalo?" zeptala se Nell, ale hned jak to dořekla, došlo jí co se asi stalo...

PNG´S with Vampire Diaries

21. května 2012 v 20:04 | Rebekah |  Pngs
Chtěli jste png s TVD, tak tady je. :) Pak udělám možná ještě s Ninou, ještě uvidím.. :) Snad ho někdo použije.. :) Jen prosím kopírujte se zdrojem! ;))

© 2012 Hit-The-Light.blog.cz

S kým chcete grafiku?

21. května 2012 v 15:18 | Rebekah |  Pngs

Protože nevím s kým udělat nějakou grafiku, byla bych ráda, kdybyste mi pomohli a napsali do komentářů s kým byste chtěli grafiku. :) Stejně mojí grafiku nikdo nepoužívá, ale takhle mi můžete dát tipy a třeba to někdo využije.. ;)) Taky byste klidně mohli napsat jakou grafiku npř. animace, signatury, avatary atd. .. Budu jen ráda!! ;))

POTD >20.5.2012<

20. května 2012 v 21:23 | Rebekah |  POTD
Pro dnešek jsem vybrala fotku s Rihannou. :) Rihannu mám moc ráda a tady jí to moc sluší.. Co říkáte Vy?? ;))

© 2012 Hit-The-Light.blog.cz